Wileńskie Kaziuki i Dzień Kobiet po rosyjsku (Program)

Wyjazd w dniu 6 marca o godz 6.00 spod dworca PKP budynek poczty a powrót o około 21.00 .

W programie :
Obiadokolacja w Wilnie z po niej wyjście na miasto. Nocleg w hotelu. Śniadanie 8.00 a po nim wyjazd na 3 i pół godziny autokarem na miasto.

Spod Ostrej bramy zwiedzanie z przewodnikiem.
Zwiedzimy: Ostra Brama , Kaplica Matki Bożej miłosierdzia , Wieża Gedymina , Katedra Wileńska , Uniwersytet , pomnik A. Mickiewicza , cerkiew św. Ducha , Piątnicka i kościoły św. Kazimierza i św. Teresy .

Po zwiedzaniu czas wolny. Świętujemy Kaziuki i Dzień kobiet po rosyjsku. Spotykamy się przy Ostrej Bramie o 17.30, po czym udamy się do hotelu na obiadokolację 18.00, a po niej wyjście na Wilno.

Nocleg . Śniadanie 8.00, a po nim spotykamy się przy autokarze i udajemy się na cmentarz na Rosie . Należy zabrać znicz.

Po dwóch godzinach pobytu na cmentarzu spotykamy się w autokarze i udajemy się do Troków. Zwiedzimy zamek , dzielnicę Karaimów. Posmakujemy regionalnych smakołyków ( kibinaj). Czas wolny na zakup pamiątek i wyrobów z bursztynu.

Powrót do Wilna i czas wolny. Udamy się na uroczystość Kaziuków). O 17.30 spotykamy się przy Ostrej Bramie i udajemy się do hotelu na obiadokolację – 18.00. Kto będzie miał ochotę to udamy się na miasto.

Nocleg. Śniadanie – 8.00. O 9.00 spotykamy się przy autokarze i udajemy się do Kowna. Zwiedzimy starówkę, ratusz kowieński przypominający łabędzią szyję i kościół św. Michała. Po zwiedzaniu ruszamy do Polski.

Proszę o zabranie dowodu osobistego lub paszportu i kartę ubezpieczenia turystycznego NFZ.

W cenie : przejazd autokarem , ubezpieczenie ,śniadania i obiadokolacje , noclegi i opłata przewodnika.

Jedziemy już kolejny raz! Dobre wspomnienia – gratis.